Apie mane ir interneto svetaines

Jolanta Michailova - Interneto svetaines

 

Sveiki,

Malonu, kad užsukote į mano puslapį. Vertinu nuoširdų ir atvirą bendravimą, todėl džiaugiuosi šia galimybe susipažinti, nors ir netiesiogiai.

Kažkada ir aš buvau jūsų vietoje, varčiau interneto svetaines kuriančių žmonių bei įmonių pasiūlymus, ir bandžiau išsirinkti… Tuomet taip ir neišsirinkau, nes beieškodama supratau, kad norėčiau pati pabandyti susikurti interneto svetainę. Tai buvo jaudinanti patirtis, bet leiskite papasakoti apie viską iš pradžių.

O pradžia siekia mano mokyklos suolą, kuomet pradėjau kaupti IT profesines žinias. Dar studijuodama pradėjau savo karjerą, turiu daug patirties. Detalų mano karjeros aprašymą galite rasti LinkedIn. Teko dirbti su gana dideliais ir sudėtingais tarptautiniais projektais tokiose srityse, kaip: Finansai, Lizingas, Vertybinių popierių prekyba, Turto valdymas, Verslo valdymo sistema (ERP), logistika, ir pan. Buvau atsakinga už kuriamos programinės įrangos kokybę. Rūpinausi, kad ji būtų logiška ir suprantama ją naudojantiems žmonėms, rengdavau apmokymus. Bendraudavau su klientais, kad suprasčiau jų verslą bei poreikius. Siekiau optimizuoti jų veiklos procesus ir programinės įrangos pagalba palengvinti jų kasdienį darbą. Patenkinti klientai buvo mano didžiausias pasitenkinimas. Gimus vaikeliui, nusprendžiau įgyvendinti vieną jau seniai galvoje kirbėjusią idėją. Tuomet ir sukūriau savo pirmąją interneto svetainę. Nors turėjau daug žinių ir patirties kuriant įvairią programinę įrangą, šis projektas buvo naujų atradimų ir intensyvaus mokymosi laikas. Susipažinau su Turinio Valdymo Sistemomis (TVS), Optimizavimu paieškos sistemoms (SEO), Marketingu, Socialinių tinklų marketingu, Internetinio puslapio lankomumo analize, ir pan. Neilgai trukus, iš pažįstamų žmonių pradėjau gauti užsakymų sukurti interneto svetaines. Dirbdama suvokiau, kad šioje veikloje visa mano darbo patirtis ir įgyti įgūdžiai tobulai papildo vienas kitą. Supratau, kad man tai patinka, man tai įdomu, mane tai uždega, o rezultatas teikia didžiulį pasitenkinimą. Nusprendžiau pradėti individualią veiklą.

Ir štai, mano sūnui jau septyneri, o aš sveikinu jus šiame puslapyje. Daug laiko skiriu mokymuisi. Tai gaunasi natūraliai, nes man ši sritis įdomi. Taikau tai, ką išmokstu, tačiau su klientu bendrauju jam suprantama kalba. Nes galu gale, kažkuriam taške, viskas yra paprasta. Laikausi nuostatos neapkrauti kliento sudėtingomis frazėmis ir programuotojų žargonu, kurie kartais net paprastus dalykus paverčia sunkiai suprantamais. Jeigu žmogus nori žinoti, visada džiaugiuosi galėdama kažką parodyti ar išmokyti. Turiu stiprų atsakomybės jausmą, darbus prisiimu gerai apgalvojusi kliento poreikius ir savo galimybes. Į kiekvieną projektą žiūriu ne tik kaip į darbą, bet ir kaip į asmenišką ryšį su klientu. Džiaugiuosi, kai jums sekasi ir siekiu, kad mano kuriama svetainė prie tos sėkmės prisidėtų. Esu sąžininga, vykdau oficialią veiklą. Galbūt toks požiūris ne visada apsimoka finansiškai, tačiau teikia man didžiulį malonumą ir pasitenkinimą savo veikla.

Dabar interneto svetaines kuria daug kas. Pradedant nuo studentų, baigiant didelėmis įmonėmis. Manau, kad mano privalumas tas, jog jūs gausite pakankamai profesionalias paslaugas už prieinamą kainą. Studentas dar tik žaidžia su technologijomis. Užtruks laiko, kol jis išsibandys, įgys patirtį, ją apibendrins, ir taps tikru specialistu. Tuo tarpu įmonės teikiamų paslaugų kainą labai iškelia administracinės išlaidos. Visur yra savo pliusų ir savo minusų, ir tik jūs galite nuspręsti, kas yra jums geriausia.

Šioje svetainėje pateikiu nemažai informacijos. Džiugu, jeigu jums įdomu, tačiau tikrai nebūtina viską perskaityti, kad turėtumėte gerą interneto svetainę. Tiesiog susisiekite su manimi, ir mes individualiai aptarsime jūsų poreikius, lūkesčius, ir geriausiai jums tinkančius variantus. Su nekantrumu laukiu, kada galėsiu sukurti dar vieną efektyvią, suprantamą ir kokybišką interneto svetainę – jūsų svetainę.

Iki pasimatymo!